LINAH - RUQAYA - PARFÉMOVÝ OLEJ - PRO ŽENY 10ml

Určeno pro : ženy

Typ vůně : smyslná, jemně orientální vůně

Složení: mandarinka, sladká pryskyřice, skořice, vanilka, sladký karamel, cedr, santál, hřejivá ambra, pačuli

Popis: již v úvodu vůně překvapuje neobvyklou kombinací mandarinky a sladké pryskyřice, které se v srdci dramaticky promění do štiplavé skořice zjemněné vanilkou a sladkým karamelem. Hřejivý základ odhaluje cedrové dřevo znázorňující ženskou sílu a svobodu, exotický santal, svůdnou ambru a harmonizující pačuli. Pro nevšední ženy, které ví, co od života chtějí a jdou si za tím.

Složení INCI Dipropylene Glycol, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citral, Geraniol

Co je parfémový olej a rozdíl oproti parfémové voděMalé množství koncentrovaného oleje aplikujte kuličkou (roll-onové balení produktu) na pulzní body. Koncentrovaný olej má vysoké procento esencí, a tak aplikace objemu 5 a 6 ml vydrží 4-6 měsíců, proto je tento objem dostačující. Oblečení nezbarví a nemastí. 

Více info o výrobku:

Vůně se aplikuje na kůži pomocí aplikátoru ( roll-on, tyčinka). Naše kůže je orgán s póry, kterými se také vylučují látky, které přijímáme do těla s jídlem (koření, léky). Naší chemii také ovlivňuje tělesný stav (tuk, dieta, stres). Uvolňované látky se mísí s vůní a mohou změnit celkový profil vůně. Proto je dobré vůni nejdříve vyzkoušet na např. papírový kapesníček.

Vůně se nejlépe uvolňuje na teplých místech pokožky (pulzní body). Můžete aplikovat v malém množství na oblečení, pokud se snadno neznečistí. Aplikace do vlasů je také možná.

Neobsahuje geneticky upravené rostliny, ethanol a živočišné složky.

Netestováno na zvířatech.

Stejně jako u většiny světoznámých značek jsou kvůli stabilitě, trvanlivosti a kvalitě vůně používány směsy přírodních a syntetických složek.

Bez GMO rostlin, ethanolu a živočišných složek.

Po otevření spotřebujte do 6ti měsíců. Skladujte v temnu a při pokojové teplotě.

Bezpečnostní informace: Reakce nebo podráždění z parfémového oleje jsou vzácné, avšak prosím, přijměte nezbytná opatření. Nepoužívejte na citlivou nebo poškozenou pokožku. Nepoužívejte na oděvy, které se snadno a viditelně znečiští. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k zevnímu použití. Vyhněte se kontaktu do očí. Chraňte před přímým slunečním světlem, vyhněte se přímému plameni a uchovávejte na chladném, suchém místě.

395,00 Kč
Please select variants first