Uklízíte rádi?
My ano a nejraději za Vás.

Kvalita

   Rychlost

      Preciznost

         Spolehlivost

            Profesionalita

Pravidelné úklidy domů


Jste předseda SVJ, BD bytového domu, popřípadě správce nebo přímo majitel, a hledáte profesionální úklidovou firmu na pravidelný úklid společných prostor domu? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Pro nacenění budeme od Vás potřebovat počet pater a vchodů v domě, abychom vše správně spočítali.

Pravidelné úklidy kanceláří


Potřebujete zajistit profesionální pravidelný úklid kanceláří, restaurace, kavárny, obchodu, bistra, hotelu nebo jiného nebytového prostoru? Dejte nám vědět. Abychom Vám řekli orientační cenu, připravte si prosím údaje o prostoru určenému k úklidu (plocha prostorů určených k úklidu v m2, četnost úklidových prací, jejich rozsah atd.)

Jednorázové úklidy


Jsme schopni do druhého dne od objednání zajistit profesionální jednorázový úklid včetně dopravy úklidového náčiní, techniky a čistících prostředků. Abychom Vám sdělili orientační cenu za jednorázový úklid, budeme od Vás potřebovat plochu prostoru, kde se bude uklízet a seznam jednotlivých pracovních úkonů.

Průmyslový úklid


Zajišťujeme komplexní úklidový servis průmyslových objektů (výrobních či skladovacích areálů, hal) a souvisejících prostor. Ve výrobních provozech jsme schopni provádět jak pravidelný (nebo průběžný) úklid, tak i nepravidelný speciální úklid v závislosti na specifikacích provozu. Také zajišťujeme úklidy na stavbách, resp. postavební úklidy.

Strojové čištění podlah


Zajišťujeme komplexní strojový úklid garážových stání, průmyslových hal atd. Dokážeme vysát průmyslovým vysavačem celý prostor interiéru, očistit armatury, kryty vedení, hydranty, vypínače. Na přání provedeme zajištění dlouhodobé ochrany povrchu u všech typů podlah. Používáme čistící stroje firem Tennant a Kärcher, které jsou špičkou ve svém oboru.

Dezinfekční úklidy


Provádíme dezinfekční úklidy s použitím běžné dezinfekce nebo za použití speciální dezinfekce na bázi nanopolymerů, která zabíjí a minimalizuje přežívání škodlivých mikroorganizmů, bakterií a kvasinek, které jsou přenosné dotykem kontaminovaného povrchu. Garantovaná účinnost ochrany je 21 dnů.

Ostatní úklidy

V rámci našich úklidových služeb nabízím také další činnosti, které souvisejí s udržováním pořádku a čistoty v nejrůznějších objektech. 

Profesionální přístup.

Snažíme se, aby byly naše profesionální úklidové služby dostupné všem. Dbáme na to, aby byla zajištěna maximální kvalita služeb. Používáme odpovídající čistící prostředky a profesionály v oboru úklidu proškolujeme. Máme zajištěné pojištění odpovědnosti za škody do výše 5 milionů Kč. 

Jsme pečliví. Díky profesionálnímu přístupu našich zaměstnanců, se na kvalitu úklidu můžete absolutně spolehnout.

Dodržujeme termíny. Termíny dodržujeme 24 hodin denně a 365 dní v roce.

Jsme flexibilní. Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba již dnes. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Monitoring kvality. Pravidelný monitoring kvality nás nutí k neustálému zlepšování úklidových služeb.


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.